WT151512-22F2-ID
DigiKey raktári szám
445-174578-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WT151512-22F2-ID
Leírás
TX 1 COIL 2 LYR 6.8UH
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 tekercs, 2 réteg 6,8µH Vezeték nélküli töltőtekercs adó 170mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WT151512-22F2-ID modellek
Kategória
Típus
1 tekercs, 2 réteg
Gyártó
TDK
Induktivitás
6,8µH
Sorozat
Tűrés
±5%
Csomagolás
Doboz
Egyenáramú ellenállás (DCR)
170mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,60" átmérő x 0,09" M. (15,3mm x 2,2mm)