TFM322512ALMAR47MTAA
DigiKey raktári szám
445-TFM322512ALMAR47MTAATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-TFM322512ALMAR47MTAACT-ND - Vágott szalag (CT)
445-TFM322512ALMAR47MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFM322512ALMAR47MTAA
Leírás
FIXED IND 470NH 5.3A 21 MOHM SMD
Részletes leírás
470 nH árnyékolt Vékonyrétegű Induktor 5.3 A 21mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
TFM322512ALMAR47MTAA modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
21mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1210
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)