TFM252012ALMA2R2MTAA
DigiKey raktári szám
445-175185-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175185-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175185-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFM252012ALMA2R2MTAA
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.6A 84 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Vékonyrétegű Induktor 2.6 A 84mohm max. 1008 (2520 metrikus)
EDA / CAD modellek
TFM252012ALMA2R2MTAA modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
84mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
2,8A