TFM201610ALMA2R2MTAA
DigiKey raktári szám
445-174576-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174576-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174576-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFM201610ALMA2R2MTAA
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.9A 152 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Vékonyrétegű Induktor 1.9 A 152mohm max. 0806 (2016 metrikus) Soft Termination
EDA / CAD modellek
TFM201610ALMA2R2MTAA modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
152mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Vékonyrétegű
Tulajdonságok
Soft Termination
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
0806 (2016 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Telítési áram
2A
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)