TCM0605G-900-2P-T201
DigiKey raktári szám
445-9335-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-9335-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-9335-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCM0605G-900-2P-T201
Leírás
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 3ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TCM0605G-900-2P-T201 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
3ohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,026" H. x 0,020" Sz. (0,65mm x 0,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,014" (0,35mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz