PID120H-251M
DigiKey raktári szám
495-PID120H-251MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-PID120H-251MCT-ND - Vágott szalag (CT)
495-PID120H-251MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PID120H-251M
Leírás
FIXED IND 250UH 820MA 410 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 820 mA 410mohm Nem standard
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Telítési áram
1,16A
Sorozat
Árnyékolás
árnyékolt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Egyenáramú ellenállás (DCR)
410mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,492" H. x 0,492" Sz. (12,50mm x 12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)