PC95EI18/6/10-Z
DigiKey raktári szám
445-180885-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PC95EI18/6/10-Z
Leírás
FERRITE COR HE 4.72UH PCS95 1SET
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bevonat nélküli PC95 Ferritmag HE, PLT Típus 0,709" (18,00mm) Hossz 0,394" (10,00mm) Szélesség Átmérő 0,236" (6,00mm) Height
Kategória
Légrés
Hézagmentes
Gyártó
TDK
Mágneses formatényező (ΣI/A) mm⁻¹
0.51
Sorozat
Közepes erővonalhossz (le) mm
40.0
Csomagolás
Tálca
Effektív mágneses keresztmetszet (Ae) mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Min. mágneses keresztmetszet (Amin) mm²
40.0
Mag típusa
HE, PLT
Effektív mágneses térfogat (Ve) mm³
811.0
Gyártói tokozás
EI 18 x 6 x 10
Bevonat
Bevonat nélküli
Anyag
PC95
Magasság
0,236" (6,00mm)
Induktivitási tényező (AI)
4.72 µH
Hossz
0,709" (18,00mm)
Tűrés
±25%
Szélesség
0,394" (10,00mm)