NLV25T-R18J-EF
DigiKey raktári szám
445-16506-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-16506-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-16506-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NLV25T-R18J-EF
Leírás
FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
180 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 460 mA 400mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NLV25T-R18J-EF modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
400mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
30 / 25,2MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
500MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
25.2 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,075" (1,90mm)