NLV25T-R18J-EF | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NLV25T-R18J-EF |
Leírás | FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 180 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 460 mA 400mohm max. 1008 (2520 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NLV25T-R18J-EF modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 400mohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 30 / 25,2MHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 500MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 25.2 MHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,075" (1,90mm) |