MPZ1608S260ATDH5 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MPZ1608S260ATDH5 |
Leírás | FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 26 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 6A 7mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MPZ1608S260ATDH5 modellek |
Kategória | Névleges áram (max.) 6A |
Gyártó TDK | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 7mohm |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Szűrő típusa Tápvezeték | Rögzítés módja Felületszerelt |
Vonalak száma 1 | Max. magasság 0,030" (0,75mm) |
Impedancia / frekvencia 26 Ohms @ 100 MHz | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |