MPZ1005S900HT000
DigiKey raktári szám
445-174932-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174932-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174932-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1005S900HT000
Leírás
FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
90 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 2,3A 38mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPZ1005S900HT000 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
2,3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
38mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)