MPZ1005S600CTD25
DigiKey raktári szám
445-172882-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172882-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172882-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1005S600CTD25
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 4LN
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,5A 60mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)