MPZ1005S331ET000
DigiKey raktári szám
445-9330-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-9330-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-9330-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1005S331ET000
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 700mA 280mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPZ1005S331ET000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
700mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
280mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz