MPZ1005S221HT000 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 5 114
Adatlap
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 1,5A 95mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MPZ1005S221HT000
DigiKey raktári szám
445-MPZ1005S221HT000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ1005S221HT000CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ1005S221HT000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1005S221HT000
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
Kategória
Névleges áram (max.)
1,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
95mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz