MMZ1608B301CTAH0
DigiKey raktári szám
445-MMZ1608B301CTAH0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MMZ1608B301CTAH0CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MMZ1608B301CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1608B301CTAH0
Leírás
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
300 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 500mA 250mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ1608B301CTAH0 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
250mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,030" (0,75mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz