MMZ1608A252BTA00
DigiKey raktári szám
445-MMZ1608A252BTA00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MMZ1608A252BTA00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MMZ1608A252BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1608A252BTA00
Leírás
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 4LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 200mA 800mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ1608A252BTA00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
800mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
2.5 kOhms @ 100 MHz