MMZ1005F470ETD25
DigiKey raktári szám
445-181779-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-181779-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-181779-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1005F470ETD25
Leírás
FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 300mA 700mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Impedancia / frekvencia
47 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)