MMZ0603S601ET000
DigiKey raktári szám
445-15756-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-15756-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-15756-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ0603S601ET000
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 150mA 1,6ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ0603S601ET000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
150mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,6ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz