MMZ0603D121ET000
DigiKey raktári szám
445-172706-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172706-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172706-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ0603D121ET000
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 125mA 2,4ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
125mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,4ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz