MLG0603P3N9CT000
DigiKey raktári szám
445-172438-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172438-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172438-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLG0603P3N9CT000
Leírás
FIXED IND 3.9NH 400MA 300 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.9 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 400 mA 300mohm max. 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MLG0603P3N9CT000 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
300mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
14 / 500MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
5,8GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
500 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±0,2nH
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,33mm)