MEM2012F25R0T001
DigiKey raktári szám
445-MEM2012F25R0T001TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MEM2012F25R0T001CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MEM2012F25R0T001DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEM2012F25R0T001
Leírás
FILTER LC(PI) 25MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC (Pi) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna 200 mA 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MEM2012F25R0T001 modellek
Kategória
Csillapítás
20dB / 300MHz ~ 2GHz
Gyártó
TDK
Áram
200 mA
Sorozat
ESD védelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
Adatvezetékek mobil eszközökhöz
Típus
Aluláteresztő
Névleges feszültség
12V
Szűrési fokszám
3rd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
LC (Pi)
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Csatornák száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Középfrekvencia / vágási frekvencia
25MHz (vágási)
Magasság
0,039" (1,00mm)