MEA1608L50R0TA0G
DigiKey raktári szám
445-6729-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6729-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6729-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEA1608L50R0TA0G
Leírás
FILTER LC 50MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC EMI szűrő 2nd Rendelés Aluláteresztő 4 Csatorna 100 mA 0603 (1608 metrikus), tömb, 10 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MEA1608L50R0TA0G modellek
Kategória
Csillapítás
20dB / 500MHz ~ 2GHz
Gyártó
TDK
Áram
100 mA
Sorozat
ESD védelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
Adatvezetékek mobil eszközökhöz
Típus
Aluláteresztő
Névleges feszültség
6,3V
Szűrési fokszám
2nd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
LC
Tokozás
0603 (1608 metrikus), tömb, 10 NYÁK kontaktus
Csatornák száma
4
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Középfrekvencia / vágási frekvencia
50MHz (vágási)
Magasság
0,024" (0,60mm)