MDF2016BSS270CTD25
DigiKey raktári szám
445-MDF2016BSS270CTD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MDF2016BSS270CTD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MDF2016BSS270CTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDF2016BSS270CTD25
Leírás
FERRITE BEAD 27 OHM 0806 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 Ohms @ 2 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0806 (2016 metrikus) 1A 220mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
220mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Impedancia / frekvencia
27 Ohms @ 2 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)