MAF1608GAD601CT000
DigiKey raktári szám
445-181518-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-181518-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-181518-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAF1608GAD601CT000
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Audio vonali Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1A 150mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Audio vonali
Max. magasság
0,030" (0,75mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz