KPZ1608SHR221ATD25
DigiKey raktári szám
445-175019-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175019-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175019-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KPZ1608SHR221ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2,2A 50mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KPZ1608SHR221ATD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Gyártó
TDK
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
Soft Termination
Névleges áram (max.)
2,2A