FK11C0G1H683JN020 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 542
Similar
0.068 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FK11C0G1H683JN020
DigiKey raktári szám
445-4800-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK11C0G1H683JN020
Leírás
CAP CER 0.068UF 50V C0G RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
FK11C0G1H683JN020 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,217" H. x 0,157" Sz. (5,50mm x 4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)