FG28X7R1H683KNT00
DigiKey raktári szám
445-181295-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG28X7R1H683KNT00
Leírás
CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.068 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
FG28X7R1H683KNT00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)