FG26C0G1H683JNT06
DigiKey raktári szám
445-173398-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173398-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG26C0G1H683JNT06
Leírás
CAP CER 0.068UF 50V C0G RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.068 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
EDA / CAD modellek
FG26C0G1H683JNT06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)