FG24C0G1H333JNT00
DigiKey raktári szám
445-FG24C0G1H333JNT00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG24C0G1H333JNT00
Leírás
CAP CER 0.033UF 50V C0G RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FG24C0G1H333JNT00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,177" H. x 0,118" Sz. (4,50mm x 3,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)