FA28NP02A102JNU06
DigiKey raktári szám
445-175058-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175058-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA28NP02A102JNU06
Leírás
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA28NP02A102JNU06 modellek
Kategória
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Hőmérsékleti koefficiens
Kivezetés formája
Formázott kivezetések - megtört
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C