FA26C0G2J222JNU06
DigiKey raktári szám
445-180666-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180666-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA26C0G2J222JNU06
Leírás
CAP CER 2200PF 630V C0G RADIAL
Részletes leírás
2200 pF ±5% 630V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
EDA / CAD modellek
FA26C0G2J222JNU06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)