FA26C0G1H683JNU00
DigiKey raktári szám
445-181149-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA26C0G1H683JNU00
Leírás
CAP CER 0.068UF 50V C0G RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.068 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA26C0G1H683JNU00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)