FA20NP02E473JNU06 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FA20NP02E473JNU06 |
Leírás | CAP CER 0.047UF 250V NP0 RAD |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.047 µF ±5% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | FA20NP02E473JNU06 modellek |
Kategória | Tulajdonságok magas hőmérséklet |
Gyrt. | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás Radiális |
Kapacitás | Méretek 0,217" H. x 0,157" Sz. (5,50mm x 4,00mm) |
Tűrés ±5% | Max. magasság (beültetve) 0,276" (7,00mm) |
Névleges feszültség | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |
Hőmérsékleti koefficiens | Kivezetés formája Formázott kivezetések - megtört |
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |