FA18C0G1H330JNU06
DigiKey raktári szám
445-180465-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180465-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA18C0G1H330JNU06
Leírás
CAP CER 33PF 50V C0G RADIAL
Részletes leírás
33 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
EDA / CAD modellek
FA18C0G1H330JNU06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)