FA16X8R1H334KNU06 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
0.33 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X8R Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FA16X8R1H334KNU06
DigiKey raktári szám
FA16X8R1H334KNU06-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA16X8R1H334KNU06
Leírás
CAP CER 0.33UF 50V X8R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA16X8R1H334KNU06 modellek
Kategória
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Hőmérsékleti koefficiens
Kivezetés formája
formázott kivezetések
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C