FA14X7R1H334KNU06
DigiKey raktári szám
445-180408-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180408-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA14X7R1H334KNU06
Leírás
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.33 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA14X7R1H334KNU06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,177" H. x 0,118" Sz. (4,50mm x 3,00mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)