DPX105950DT-6112A2
DigiKey raktári szám
445-181437-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-181437-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-181437-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX105950DT-6112A2
Leírás
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF diplexer Diplexer 2,4GHz ~ 2,5GHz / 4,9GHz ~ 5,95GHz 0402 (1005 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPX105950DT-6112A2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Frekvenciasáv (alacsony / magas)
2,4GHz ~ 2,5GHz / 4,9GHz ~ 5,95GHz