CLT32-R44
DigiKey raktári szám
495-CLT32-R44TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-CLT32-R44CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-CLT32-R44DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CLT32-R44
Leírás
FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM
Részletes leírás
440 nH árnyékolt öntött Induktor 10.1 A 7,6mohm 4-SMD
EDA / CAD modellek
CLT32-R44 modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
7,6mohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 165°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,106" (2,70mm)
Telítési áram
13,5A