CLT32-R15
DigiKey raktári szám
495-CLT32-R15TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-CLT32-R15CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-CLT32-R15DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CLT32-R15
Leírás
FIXED IND 150NH 15.4A 3.3 MOHM
Részletes leírás
150 nH árnyékolt öntött Induktor 15.4 A 3,3mohm 4-SMD
EDA / CAD modellek
CLT32-R15 modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3,3mohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 165°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,106" (2,70mm)
Telítési áram
25,4A