CLT32-R11
DigiKey raktári szám
495-CLT32-R11TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-CLT32-R11CT-ND - Vágott szalag (CT)
495-CLT32-R11DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CLT32-R11
Leírás
FIXED IND 110NH 20A 1.9 MOHM SMD
Részletes leírás
110 nH árnyékolt öntött Induktor 20 A 1,9mohm 4-SMD
EDA / CAD modellek
CLT32-R11 modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,9mohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 165°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,106" (2,70mm)
Telítési áram
29A