CLT32-55N
DigiKey raktári szám
495-CLT32-55NTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-CLT32-55NCT-ND - Vágott szalag (CT)
495-CLT32-55NDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CLT32-55N
Leírás
FIXED IND 55NH 28A 1 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
55 nH árnyékolt öntött Induktor 28 A 1mohm 4-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CLT32-55N modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 165°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
4-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
4-SMD
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,106" (2,70mm)
Telítési áram
39,5A