CLF7045NIT-331M-D
DigiKey raktári szám
445-174182-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174182-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174182-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CLF7045NIT-331M-D
Leírás
FIXED IND 330UH 500MA 960 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 500 mA 960mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CLF7045NIT-331M-D modellek
Kategória
Telítési áram
500mA
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
960mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,291" H. x 0,276" Sz. (7,40mm x 7,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,189" (4,80mm)