CGJ2B3X7R1E104K050BB elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TDK
Raktáron: 874 463
Adatlap
Direct
YAGEO
Raktáron: 6 728
Adatlap
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)