CGA5L3X7S2A225K160AB
DigiKey raktári szám
445-6994-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6994-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6994-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA5L3X7S2A225K160AB
Leírás
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA5L3X7S2A225K160AB modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)