CGA5L1X7R1H106K160AC
DigiKey raktári szám
445-180362-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-180362-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180362-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA5L1X7R1H106K160AC
Leírás
CAP CER 10UF 50V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA5L1X7R1H106K160AC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)