CGA5H4X7R2J332K115AA
DigiKey raktári szám
445-5855-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-5855-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-5855-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA5H4X7R2J332K115AA
Leírás
CAP CER 3300PF 630V X7R 1206
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA5H4X7R2J332K115AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,051" (1,30mm)