CGA4J1X7R1V475K125AC
DigiKey raktári szám
445-175363-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175363-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175363-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4J1X7R1V475K125AC
Leírás
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA4J1X7R1V475K125AC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)