CGA4J1X7R1E475M125AC
DigiKey raktári szám
445-12761-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12761-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12761-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4J1X7R1E475M125AC
Leírás
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CGA4J1X7R1E475M125AC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)