CGA4C4NP02W681J060AA
DigiKey raktári szám
445-172589-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172589-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172589-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4C4NP02W681J060AA
Leírás
CAP CER 680PF 450V NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±5% 450V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA4C4NP02W681J060AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)