CGA4C4NP02W681J060AA | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CGA4C4NP02W681J060AA |
Leírás | CAP CER 680PF 450V NP0 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 680 pF ±5% 450V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CGA4C4NP02W681J060AA modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Gyrt. | Tulajdonságok magas hőmérséklet |
Tűrés ±5% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,030" (0,75mm) |